TÜRKÇE

G20 TARIM BAKANLARI TOPLANTISI 

G20 TARIM BAKANLARI TOPLANTISI 

7-8 MAYIS 2015, İSTANBUL

  1. GENEL BİLGİ

G20 Tarım Bakanları Toplantısı 7-8 Mayıs 2015 tarihlerinde İstanbul’da Grand Tarabya Oteli’nde gerçekleştirilecektir.

  1. AKREDİTASYON

Toplantıyı takip etmek isteyen basın mensuplarının 4 Mayıs 2015 saat 17:00’a kadarhttp://g20.org.tr/g20press/form?type=turkey” sayfasında yer alan başvuru formunu doldurup aşağıda belirtilen belgeleri sisteme yükleyerek akreditasyon başvurularını tamamlamaları gerekmektedir

  1. a) Yerli Basın Mensupları: Akreditasyon formunun doldurulması, basın kartı ve bir fotoğrafın yüklenmesi gerekmektedir. (Basın kartı olmayan medya mensupları kurumlarından alacakları görevlendirme belgesi ve nüfus cüzdanıyla başvuru yapmalıdır.)
  2. b) Türkiye’de Yerleşik Uluslararası Basın Mensupları: Akreditasyon formunun doldurulması, basın kartı ve bir fotoğrafın yüklenmesi gerekmektedir.
  3. c) Yurtdışından Gelecek Uluslararası Basın Mensupları: Akreditasyon formunun doldurulması, basın kartı, kurumlarından alacakları görevlendirme belgesi ve bir fotoğrafın yüklenmesi gerekmektedir.
  4. EV SAHİBİ YAYIN KURULUŞU

Türkiye Radyo ve Televizyon (TRT) Kurumu, G20 Tarım Bakanları Toplantısı’nın ev sahibi yayıncı kuruluşu olarak aşağıdaki hizmetleri sağlayacaktır:
Toplantının basına açık bölümlerinin CANLI sinyalinin üretimi,
TÜRKSAT üzerinden CANLI sinyal dağıtımı,
Logosuz ve kodsuz sinyal sağlanması,

Basın Merkezi’ndeki  TV gazetecilerine, basına açık bölümler ve aile fotoğrafı kayıtlarına ait FTP dosyalarına erişim imkanı sunulması.

Akreditasyon formlarında bulunan tüm alanların doldurulması ve belgelerin düzgün şekilde yüklenmesi zorunludur. Aksi takdirde başvurular geçersiz sayılacaktır. Akredite olmayan basın mensupları basının faydalandığı kolaylık ve basın organizasyonlarından yararlanamayacaklardır.

4 Mayıs 2015 saat 17:00’a kadar tamamlanmamış başvurular ve talepler işleme alınmayacaktır.

Akreditasyon kartları, 6 Mayıs 2015 saat 9:00’dan itibaren Grand Tarabya Oteli’nde  (Adres: Haydar Aliyev Caddesi No:154 Tarabya – İstanbul/Türkiye. Tel: +90 212 363 33 00, Faks: +90 212 363 33 33) kurulacak basın masasından şahsen temin edilecektir.

Detaylı bilgi taleplerinizi press@g20.org.tr adresine iletebilirsiniz.